kliknij i zobacz naszą  ofertę kotłów

Dlaczego warto kupić nasz kocioł na pellet?

Uniwersalność

Zdecydowana większość kotłów na pellet oferowanych na naszym rodzimym rynku przystosowana jest tylko do spalania pelletu. My postanowiliśmy zaoferować kotły uniwersalne, które pozwolą użytkownikowi cieszyć się wszelkimi zaletami automatycznej pracy kotła i kotłowni, ale jednocześnie pozostawią swobodę, jaką daje możliwość użytkowania kotła w tradycyjny sposób. Efektem są kotły z linii Eko-Max 2 Pellet, Eko-Max 3 Pellet i Green Power Pellet.
Palniki

Ceny pelletu uzależnione są od jakości. W pellecie wyznacznikiem jest czystość trocin, użytych do produkcji granulatu. Najdroższe na rynku pellety, posiadające certyfikat DIN+ pozostawiają minimalną ilość popiołu, a podczas spalania nie tworzą się żadne spieki. Przypadłością tańszych granulatów jest tworzenie się spieków podczas spalania. Powoduje to konieczność codziennego czyszczenia rusztu palnika. Nasze kotły wyposażamy w palniki, których czyszczenie odbywa się w sposób mechaniczny. Umożliwiamy przez to spalanie najtańszych pelletów: przemysłowych, agro, oraz pestek i ziaren zbóż. Przekłada się to na najniższe koszty ogrzewania przy zachowaniu wygody i braku konieczności czyszczenia paleniska częściej niż raz na dwa-trzy tygodnie.
Zasobniki

Wielkość zasobnika na pellet uzależniamy od ilości dostępnego miejsca w kotłowni, oraz od życzenia właściciela. Zasobnik może być niewielkich rozmiarów – kompaktowy, z przeznaczeniem do mniejszych pomieszczeń. Może też być tak duży, aby pomieścić zapas granulatu na cały sezon grzewczy.
Usługi premium

Z nami wygoda użytkowania pelletu porównywalna jest do oleju opałowego. Postanowiliśmy przejąć na siebie obowiązek uzupełniania zasobników, oraz czyszczenia kotłów. Zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem nasz pracownik dokonuje bieżącej obsługi kotłowni, sprawnie i szybko czyszcząc wymiennik ciepła kotła, popielnik, oraz uzupełniając zapas paliwa w zasobniku.

 

Posiadamy w swojej ofercie kotły liderów rynku: